UV Baskı

UV baskı, mürekkebin uygulandığı yüzeye değdiği anda ultraviyole ışık ile hızlı kuruması ile elde edilen baskıdır. Yüksek kaliteli mürekkebi ve teknik baskı makinelerine, güneş ışığına vb. Dış etkenlere karşı güçlü dirence sahiptir. Örneğin birçok yüzeye yapışabilir ve mükemmel baskı kalitesi sağlayabilir. UV baskı teknolojisi, reklam endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. UV baskı hemen hemen tüm yüzeylerde kullanılmaktadır.

Her türlü ahşap, plastik, etiket, pleksiglas, metal, kâğıt, folyo, cam, porselen vb. Malzemelere kolayca uygulanabilir. UV baskıdan birçok alanda faydalanabilirsiniz. UV baskı sudan ve nemden etkilenmez, 30 cm kalınlığa kadar hemen hemen tüm malzemelere baskı yapabilmekteyiz. Uygun çözünürlüklü bir görüntü olduğunda, büyük bir boyut bile çok canlı, yüksek çözünürlüklü kaliteli baskılar üretebiliriz.

Promosyon UV baskı

UV baskı promosyon ürünleri basmak için çok uygundur. Plastik kalem UV baskı, USB UV baskı, mobil güç UV baskı, metal kalem UV baskı, saklama kutusu kapağı UV baskı, daha hafif UV baskı, vb. Birçok promosyon ürününde UV baskı kullanılmaktadır. Harf baskısı, bir UV yazıcıda boya veya verniğin anında kürlenmesi ve birden çok katmana basılmasıyla yapılabilir. UV baskıda kayma ve ton farkı olmaması ve dijital baskı tekniği ile üretilmesi önemli avantajlardandır.

Görme Engelliler İçin Braille Hizmeti

Gelişmiş teknolojiye sahip makinesi ile son derece hassas Braille harfleri de basabilmektedir. Braille harfleri lake veya renkli boya ile basılabilir. Braille harfli tabelalar, Braille baskı ve paketleme, Braille baskı uyarı tabelaları vb. Braille baskı hemen hemen her türlü nesne için kullanılabilir. Profesyonel kadromuz ve yılların tecrübesi ile müşterilerimizin isteklerine göre ucuz UV baskı hizmeti vermekteyiz.

UV metal etiket, UV baskı folyosu, UV baskı pleksiglas, UV baskı ahşap vb. Malzeme, renkli boyalar ve beyaz UV mürekkepleri basılarak elde edilir. UV mürekkebi ile baskı yapıldığında UV lambası anında kuruma sağlar. Bu anında kurutma fonksiyonu ile hızlı bir üretim süreci gerçekleştirilebilmekte ve ürün baskıdan hemen sonra müşteriye teslim edilebilmektedir. UV baskı konusunda uzman olan firmamız titizlikle üretmeye devam etmektedir.

HEMEN ARAYIN!