Darıca laminasyon PVC olarak lamine konusunda hizmet veriyoruz. Bu işlemi yaparken laminasyon makinesi kullanıyoruz. Laminasyon makinesi ile reklam, tabela, afiş, harita gibi belgelerin duvar ve diğer yüzeylere yapışmasını sağlanıyor. Laminasyon makinesi gerek profesyonel gerek kişisel olarak kullanılabilir. Kişisel kullanım alanlarında ise kartvizit, fotoğraf ve kimlik kartı gibi ürünleri kaplamak mümkündür.

Laminasyon kaplama işlevli, pek çok kişinin tercih ettiği bir kaplamadır. Bunun için hizmet veren firmamız profesyonel şekilde çalışmaya devam ediyor. Laminasyon makineleri firmamızda lamine PVC yapılacak her boyuta uygundur. Böylece her ürün için kaplama yapılması mümkündür.

Darıca Laminasyon Çeşitleri Nelerdir?

Darıca laminasyon Pvc olarak soğuk ve sıcak laminasyon olmak üzere iki türde lamine kaplama sağlıyoruz. Sıcak laminasyonda laminasyon filmi veya torbaları birleştirmek için termal olarak çalıştırılan plakalar kullanılır. Kâğıt film içerisin yerleştirdikten sonra makine tarafından ısı ile sabitlenir.

Soğuk laminasyonda ise her iki tarafın da yapışmasını sağlamak için plakaların oluşturduğu basınç ile üretilen enerji kullanılır. Soğuk laminasyon pratikte daha sık kullandığımız bir yöntemdir. Firmamız her iki yöntemi de kullanıyor. Gereken her iki yöntemi de kullanarak hizmet veriyoruz. Tüm profesyonel olması gereken işlemlerde Kurumsal Copy için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Darıca Laminasyon ve Makinenin İşlevleri

Darıca Laminasyon Pvc firması olarak kullandığımız lamine makinesinin pek çok işlevi bulunur. Lamine işleminde asıl amaç iki plastik ürünün basınç ya da ısı aracılığıyla birbirine yapıştırılmasıdır. Firmamız bunu başarılı sonuçlar elde ederek yapıyor. Copy Center işlemlerinde başarılı şekilde hizmet veriyoruz. Dilediğiniz zaman bu konuda firmamızla iletişime geçerek bu hizmet hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firmamızda makine konusunda en iyi olanı tercih ediyoruz. Amacımız verdiğimiz hizmetin kusursuz olmasının sağlanmasıdır. Laminasyon makinesi ile işlem yapılan ürünlerde, bozulma, kırılma gibi durumların yaşanmasına engel olunur. Ayrıca lamine kaplı bir yüzeyde parmak izi ve kir gibi durumlar oluşmaz. Tamamen Kalite içeren bir kaplama yaptığımız için başarılı sonuçlar ortaya çıkar.  Darıca laminasyon PVC olarak dilediğiniz zaman bu başarılı kaplama hizmetini alabilirsiniz.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARAYIN!