Kırtasiye

Kırtasiye ürünleri arasında birçok çeşit yer alırken, okul gereçlerinin yanı sıra ofis malzemeleri de yer almaktadır. Evde, işte ve okulda kullanılabilecek kırtasiye malzemeleri arasında ataç, defter, makas, kalem, çanta, silgi ve bant gibi ürünler yer alır. Çocuğunuzun çizim derslerinde kullanabileceği çizim defterleri, fırçalar ve boyalar gibi araçlar kırtasiye ürünlerinden alabileceğiniz malzemelerden biridir. Silgi kalemlerin yanı sıra kullanışlı kırtasiye malzemeleri arasında yer alan silgi uçlu kalemler de pratik kullanımlar sağlıyor.

Sırt çantaları hayatınızı kolaylaştırır, ders kitaplarını, romanları ve kalem kutularını da yanınıza alabilirsiniz. Birden fazla bölmesi bulunan okul çantası, pratikte fermuar sistemi ile kullanılabilen ve file kısmı sayesinde su şişeleri veya su şişeleri taşımanıza da olanak tanır. Çantanın omuz askısı çocuğunuzun boyuna göre ayarlanabilir, yükün oluşturduğu basıncı azaltabilen rahat bir omuz askısı sağlar. Sırt kısmı göz alıcı olan düz ve şık duruşu ile oldukça saygı duyulan çantayı bel ağrısı olmadan kullanabilirsiniz.

Kırtasiye Malzemeleri Maliyetleri

Kırtasiye malzemelerini satın alırken maliyet konusunda en uygun avantajlara sahip olabilirsiniz. Çocuğunuzun okul ihtiyaçlarını karşılamak için alternatif markaların esnek fiyat avantajından yararlanabilirsiniz. Sınıfta not almaya uygun olan üründe kullanılan üretim malzemelerine ve markasına göre kırtasiye malzemeleri fiyatları değişiklik gösterecektir. Kalemleri saklayabileceğiniz kalemlik yardımıyla silgi, kalem tıraş gibi araçları da bir araya getirebilirsiniz.

Kırtasiye Ürünleri Seçimi

Ürün bilgilerindeki yaş grubu verilerine göre çocuğunuzun okul hayatında kullanabileceği kırtasiye malzemelerini seçebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılayan teknik özelliklere sahip olup olmamasına göre ofiste veya evde kullanılacak ürünleri satın alabilirsiniz. Evde kâğıt keserken kırtasiyede makas kullanabilirsiniz. Ayrıca çocuğunuz okul çizim derslerinde kolaj yaparken makas kullanabilir.

Yapışkan kırtasiye malzemelerini kullanmak istediğiniz yüzeye göre seçebilirsiniz. İnce kâğıtları yapıştırırken iz bırakmayan bir yapıştırıcı kullanabilirsiniz. Kalın kartonları yapıştırmak için daha güçlü formül yapıştırıcı kullanabilirsiniz. Fosforlu kalem ve keçeli kalem seçerken, çocuğunuzun kullanmayı sevdiği renklerde ürünler içeren setler satın alabilirsiniz. Üzerine yazı yazacağınız deftere göre dolma kalem, dolma kalem ve tükenmez kalem seçebilirsiniz. Ofiste imza işlerini tamamlamak için mürekkepsiz kalemler kullanabilirsiniz.

HEMEN ARAYIN!