İstanbul ozalit alanında en iyi firmalarından biri olduğumuzu gururla söylemekle başlayalım. Kurumsal copy firmamız birçok alanda bir numaradır. Hizmet verdiğimiz alanlardan bazıları şu şekildedir; kırtasiye, UV baskı, dijital baskı, ozalit vb. hizmetlerdir. Ozalit ihtiyacı belki başlı birkaç meslek grubundan gelmektedir. Bu meslek gruplarından bazıları elektrik – elektronik, inşaat mühendisliği ve makine mühendisliği dallarındandır.

Bu meslek grupları gerek çalışan gerek öğrenci gerekse stajyerler olsun ozalit yaptırma ihtiyaçları vardır. Firmamız bu ihtiyacı karşılayabilecek birçok copy center mağazası içerisinde en iyilerdendir. Bize güvenle işlerinizi yaptırabilirsiniz. İlk olarak hedefimiz kaliteli iş çıkarmak olup ikinci hedefimiz ise hızlı teslimat yapmaktır. Sipariş teslimimizde kesinlikle bir aksaklık yaşanmasına müsaade etmeyiz. Son derece güvenilir bir firma oluşumuzun temel sebebi de budur.

Ozalit Nedir?

İstanbul ozalit firmamız  çeşitli ve en son teknoloji cihazlarıyla işini titizlikle yürüten bir ekibe sahiptir. Profesyonel çalışmalar çıkarmak için ekibimizle tanışmanın zamanıdır. Ozalit işleri en çok dikkat edilmesi gereken bir konudur çünkü büyük işlerin planlamaları bu evraklar ile tanıtılır.  Ozalit İngilizcede “blue print” olarak adlandırılır. Bunun sebebi ozalit işlerinde kullanılan yüksek frekanslı mavi renkli ışıktır. Ozalit basit tabiriyle evrak büyütme olarak nitelendirilebilir. Ozalit işlemi şu şekildedir.

Matbaaa ortamındaki son derece teknolojik cihazlarımız ile yapılan mühendis çizimleri ve planlamaları, özel bir kaplamaya sahip olan çeşitli boyuttaki kâğıtlara yüksek frekanslı mavi bir ışıkla yansıtılıp pozlanarak boyanın baskılanmasıdır. İşlemin kalıcılığı ise ozalit işleminin hemen ardından amonyaklanmasi ile boyanın sabitlenmesi yapılır. Böylelikle ozalit işlemi bitmiş olur. Çeşitli boylarda ürünler çıkarta bilmek mümkündür.

Ozalit Fiyatları

İstanbul ozalit arayışımız var ise firmamızın çokça tercih edilen bir matbaaya sahip oluşumuzu belirtmeden edemeyeceğiz. Ücretlendirmede kesinlikle fahiş fiyat uygulanmamaktadır. Zaten çok maliyetli bir iş yaptığınızın bilincinde olup sizlere yardımcı oluyoruz. Sektördeki en yakın ozalit matbaası ve teknolojik cihazlarımızla her türlü işin üstesinden gelebilmekteyiz.

Çeşitli boyutlardaki cihazlarımızda gerekli tüm işlemlerinizi tamamlıyoruz. Yaptığımız işlerin kalitesiyle anılıyoruz peki siz hala bizimle tanışmadıysanız en yakın zamanda matbaamızı ve firmamızı ziyaret ediniz. Hizmet kalitemiz ile tanışın.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARAYIN!