⇒ Isısal Cilt

Bu cilt seçeneğimizde ön kapak şeffaf, cildin sırt ve arka kısmı karton olarak çalışılır. Karton cilde ek bir seçenek olmakla beraber hızlı ve şık bir ciltleme çözümüdür.

⇒ Sıvama Cilt

Bez yerine cildin dış yüzeyine istenilen renk,fotoğraf,yazı veya detaylı bir grafik ve bilgisayar çalışması basılabildiğinden çok amaçlı tercih edilen bir ciltleme seçeneğidir.

⇒ Plastik, Tel ve Helezon Cilt

Oldukça hızlı ve ekonomik bir ciltleme çözümü sunan spiral cilt dökümanlarınızı en kolay şekilde düzenlemenizi sağlamaktadır

⇒ Sırtlık

Bu çalışma helezona yakın bir çözüm sunmaktadır. Spiral ciltteki gibi ön kısım şeffaf, arka kapak isteğe bağlı materyalle sırt kısmından sabit malzeme takılarak birleştirilir.

⇒ Amerikan Cilt

Plastik tuttkalla sırttan zamklanarak yapıştırılma usulüyle cilt sistemidir. Soğuk tutkalda kullanılabilir. Soğuk tutkal daha dayanıklı olduğu halde, kuruma süresi nedeniyle acil işlerde pek kullanılmaz. Amerikan cilt ile ciltlenecek formaların sırtından tıraş alındığı için montaj yapılırken sırt kısmından 3 ile 5 mm boşluk bırakılır. Amerikan cilt formaların sırt payı verilirken, üstte verilen iplik dikiş sırt payı formülünden 1 mm eksiltilmelidir.

Uzun süre muhafazası gerekmeyen yıllık ajandalar, not defterleri ve reklam malzemesinde sık sık Amerikan cilt kullanılmaktadır.

 

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@kurumsalcopy.com.tr mail adresimizden yada (0216) 491 24 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın
(0216) 491 24 44 Whatsapp Destek