Pendik UV Baskı firmamız, dijital baskı sektörleri içerisinde UV baskı teknikleri ile öncü olan firmalar arasındadır. Kullanılan bu tekniğin klasik baskı yöntemlerine göre bir takım farklılıkları bulunur. Bu baskı; ultraviyole ışınların etkisi ile mürekkebin kullanımı sonucu oluşan bir tür baskıdır. Bu nedenle klasik baskı tekniklerine nazaran çok daha farklı alanlarda kullanılır.

Kâğıt üzerinde uygulanabilmesi dışında, akrilik malzemelere veya yapışkan türdeki maddelere de uygulanabilir. Bu sebeple en çok tercih edilen baskı türü olarak öne çıkar. Pendik UV baskı olarak, baskı hizmetlerinde çok geniş yelpazede bulunan seçeneklerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Kurumsal Copy Baskı

Pendik Uv baskı ile alanında en gelişmiş teknolojik makinelere sahip bulunmaktayız. Uv baskı ile oldukça dayanıklı ürünler elde edilmektedir. Copy center merkezlerinde UV ışınlarının kullanılan malzemenin üzerine gelen mürekkep üzerine hızlıca etkili olması ile uygulanan bu baskı, hemen hemen birçok yöntem için kullanılabilir. Tek önemli olan husus kullanılacak yüzeyin yazıcı ile uyumlu olması gerektiğidir. Kurumsal copy firması olarak son derece estetik ve güzel görünümlü şık baskılar yapılabilmektedir.

Özellikle porselen Uv baskı ile yapılan baskılar oldukça beğeni kazanır. Porselen Uv baskı yönteminin kullanıldığı birçok alan vardır. Özellikle hediyelik ürünlere estetik ve zarif bir görünüm kazandıran bu yöntem çok sık kullanılır. Ürün üzerine bu yöntem kullanılarak istenilen yazıların yazılması mümkündür.

Dekorasyon işlemleri de kullanım alanlarından biridir. Yine en çok kullanılan alanlardan biri ahşap Uv baskı türüdür. UV baskılama cihazları ile ahşap üzerine baskılama yapılabilir. Profesyonel özelliklere sahip ve özenli çalışmaları ile firmamız sizlere oldukça dayanıklı ve beğenme garantili ürünler sunar.

UV Baskı Fiyatları Nasıldır?

Pendik Uv baskı görünüşü ile, oldukça maliyetli olduğunu düşündürse de sanılanın aksine oldukça uygun ve hesaplıdır. Her bütçeden kesime uygun talepler için  seçenekler vardır. Fiyatlar kullanılacak materyalin büyüklüğüne  ve baskılama yapılacak yazının uzunluğuna göre değişiklik gösterir.

Fiyatlandırmada yazılacak yüzeyin zorluk derecesi de önemlidir. Uv baskı M2 fiyatı da bu kriterlere göre değerlendirilir. Klasik işlemler için UV baskı fiyatları çok değişiklik göstermezken özel baskılar için fiyatlar değişiklik gösterir. Üstün kalite anlayışı ile firmamız sizlerin hizmetindedir.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARAYIN!