Kocaeli Uv baskı artık günümüzde çok yaygın kullanılmaya başlayan bir dijital baskıdır. Teknolojinin ilerlemesi ile günden güne kendini aşmaya başlamıştır. En güzel reklamlar için dijital baskı uygulanıyor dijital sektörde kullanılan kâğıt, yapışkan malzeme ve akrilik boya ile kullanılan malzemelerin üstüne mürekkep ile ultraviyole ışınları tarafından baskılanır. Ultraviyole ışınları sayesinde mürekkebi kolayca kurutuyor. Uv baskı fiyatları işlem özelliğine göre belirlenmektedir.

Uv Baskı Tekniği

Kocaeli Uv baskı firması olarak dijital baskı ile günümüzde en kolay kullanılan sistem tercih edilmeye başlandı. Geçmiş yıllara göre hem daha avantajlı hem daha hızlı işlemci ile dijital baskı uygulaması yapılıyor. Güneş ışınları tarafından zarar görmemesi için uygunsuz hava koşullarından dolayı UV baskı tekniği  ile kolayca  hazırlanıyor. Firma olarak kurumsal copy şeklinde çalışmalar yapıyoruz.

UV baskının faydaları buharlaşma olmadığı için zehir gaz yayılması sağlanmıyor. Uv mürekkebi günümüzde çevre dostu olarak tabir edilir kaliteli ve doğru baskı elde etmek için kaliteli ürün kullanmak gerekir. Boya kurutma işlerde kuruması için beklenir ve zaman kaybetme olduğundan müşteriler beklemek istemiyor bu yüzden solgun ve mat olan mürekkep baskı materyal absorbe edilir. Uv baskı m2 fiyatı yapılan baskı işleminde kullanılacak diğer malzemeler ile değerlendirme yapılarak belirlenir.

Daha canlı renkler için uv baskı kullanmayı tercih ediniz daha parlak ve göze çarpan işlem elde edilir  Dijital baskılarda kurutma işlemi LED ışık, Civa ve kuartz ile yapılır. Mürekkep işlemi önce kurutulur, özel kullanılan mürekkepler sayesinde zemin hazırlar.

Uv Baskı Fiyatları

Kocaeli Uv baskı müşterilerin istediği boyut ve renklerde basım yapar bu baskı da renkler bir defa basılır daha kolay kuruması için otomotiv sektöründe de kullanılmaya başlandı ve yoğun bir ilgi görüyor. Farkı pek çok alanda da baskı yapılabiliyor. Mesela porselen uv baskı çok tercih edilenler arasındadır.

Cam yüzeylerde basılan baskılar daha kolay basıldığından cam ürünler farklı bir görüntü oluşturduğundan farklı alanlar da kullanabilirsiniz. İstenildiği yöntem ile baskı uygulamasını yapılır ahşap baskı, seramik ve cam baskılar da pleski yüzeyler için kullanıldığında hemen yanıt verir. Ayrıca ahşap uv baskı eski yöntemler ile yapılanlardan çok daha başarılı olmaktadır.

Müşterilerimize Copy center olarak hizmette veriyoruz. Yaptığımız baskı işlemlerinin fiyatları işlem yapılan boyut ve malzemeye göre belirleniyor. Ama firmamız müşterilerine her daim en uygun fiyatı sunmaktadır.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARAYIN!