Dilovası Copy Center, Günlük hayatınızın  neredeyse tüm alanında olan yazılı ve görsel işlemlerinize ait kırtasiye hizmetlerini Dilovası Copy Center firması olarak özenle siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Genel olarak fotokopi, siyah beyaz çıktı, poster baskı, renkli çıktı, dijital baskı, ciltleme, ozalit baskı çözümleri ve matbaa hizmetlerini yapmaktayız.

Resmi ve özel belgelerinizi fotokopi olarak siyah beyaz çıktı ve renkli fotokopi alabilirsiniz. Özel günlerinize ait anlarınızı ölümsüzleştirmek için fotoğraflarınızı dijital baskı tekniğiyle edinebilirsiniz. Müşteri odaklı hizmet veren firmamız teknoloji olarak en ileri tekniklerin kullanıldığı makinelerle sizlere hizmet vermektedir.

Kırtasiye ve Copy Center Arasındaki Fark Nedir?

Genel olarak kırtasiye malzemelerinin ( kâğıt, kalem, defter, kitap, mürekkep ) satıldığı yerdir. Fakat kırtasiyenin tanımı çok geniştir. Copy center ise poster baskı çeşitlerinden matbaaya, dijital baskıdan ozalit baskıya kadar her tür çıktı işlemi yapar. Bizde Kurumsal Copy olarak alanımızı her geçen gün genişletmekteyiz. Teknolojik ürünlerimizle her türlü kâğıtla yapılan işlemleri yapmaktayız. Ayrıca ciltleme kategorisinde de hizmetimiz bulunmaktadır.

Ciltleme hizmetimizde farklı teknikleri kullanmaktayız. Teknik seçimimizde etkili olan unsurlar; malzemenin dayanıklılığı, işlemi uygulama kolaylığı, kullanışlı olması ve malzeme maliyetidir. Tüm bunları göz önünde tutarak ozalit baskı çözümleri dışında  ısısal cilt tekniği, plastik, tel ve helezon cilt tekniği, sırtlık cilt tekniği, Amerikan cilt tekniği ve sıvama cilt tekniklerini siz değerli müşterilerimizin tercihine sunmaktayız.

Kırtasiye ve Matbaa Hizmetleri

Firmamız kırtasiye odaklı olsa da matbaa hizmetini de siz değerli müşterilerimize sunar. Gelişen teknolojiyle birlikte tüm çıktılarınızı ve kitap çalışmalarınızı modern matbaamızda tamamlamaktayız. Yaptıracağınız matbaa işlemini ister kâğıt ister kumaş gibi aksesuarlar üzerine son teknoloji yöntemi kullanılarak isterseniz siyah beyaz fotokopibaskıyı çıkarıp ve istediğiniz  nüsha sayısı kadar işlemi gerçekleştirmekteyiz. Matbaa işleminde kullandığımız kâğıt ve kumaşlar son derece kaliteli olup birçok seçenekle tercihinize göre uygun maliyetli fiyatlara sizlere sunulmaktadır.

Seçeceğiniz kâğıt, kumaş veya diğer aksesuarlar bütçenize uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Firmamız  dijital baskı olarak matbaa hizmetlerinde  sadece kitap değil dergi, davetiye, kartvizit ve broşür gibi renkli çıktı hizmetleri de vermekteyiz. Daima siz değerli müşterilerimize özenle hizmet vermek için işimizi en iyi şekilde yapmak için uğraşmaktayız.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARAYIN!