Darıca ozalit işlemleri için kurmuş olduğumuz özel tesis ile halkımızın ihtiyacını karşılamaktayız. İşletmemizin hakim olduğu birçok alan vardır. Kurumsal copy firması olarak kırtasiye, ozalit, dijital baskı, UV baskı gibi birçok alana el atmış bir firmayız. Öncelikle ozalitin tanımı sizlere verelim. Ozalit; özel üretim olup, yüzeyi ışığa duyarlı bir madde ile kaplı olan bir kâğıt üzerine kalıptan çekilmiş resim, bu işlem için üretilen kâğıda ozalit kâğıdı deniyor.

Firmamızın farklı alanlar için çalıştırdığı ekipleri size profesyonel hizmet sunmak için varlar. Memnuniyet garantili işlemlerin fiyatı konusunda firmamıza güvenebilirsiniz. İşletmemizin öncelikli ve başarabildiği hedefi kaliteyi makul fiyatlarla müşteriye  sunmaktır. Var olduğumuz tüm alanlarda olduğu gibi ozalitte de bir numara kurumsal copy firmasıdır.

Ozalit Teknolojisi

Darıca ozalit kurumu birçok ozalit makinasını bünyesinde bulundurmaktadır. Sahip olduğumuzu büyük ölçekli ozalit matbaa sayesinde müşterilerimizin farkı boyutlardaki siparişlerini yerine getirebiliyoruz. Ozalit işlemi bir çeşit fotoğraflama tekniğidir. Bu yüksek frekanslı bir ışıkla belgelerdeki çizimlerin anı pozlanmasiyla çekilir. Bu pozlanma sonrası kâğıda amonyak vurularak görüntü ozalit kâğıdına sabitlenir.

Ozalit işlemleri daha çok inşaat işleriyle meşgul olanların başvurduğu bir tekniktir. Örneğin bir inşaat işiyle alakalı olan evrakını daha büyük bir kâğıda ayrıntılarının belli olması amacıyla ozalit işlemi yaptırmak istiyorsunuz. Bu iş için copy center firmalarına başvuruyorsunuz.

Biz de sizler için istediğiniz boyuttaki bir makinayı kullanarak ozalit kâğıdına yüksek mavi ışık vererek pozlanma yapıyor hemen ardından amonyak ilavesi yaparak çıkan görüntüyü sabitliyoruz. Bu işlem bahsedildiği kadar kolay değildir fakat bizim tecrübemiz ile her şey daha kolaydır.

Ozalit Talebi

Darıca ozalit en çok inşaat mühendisleri, elektrik – elektronik mühendisleri ve inşaat mühendislerinin ve bu bölümdeki öğrencilerin sıklıkla başvurduğu yöntemdir. Ozalit işleminin İngilizcede ki karşılığı “blue print” olmasının sebebi ozalitte kullanılan yüksek frekanslı ışığın renginin mavi olmasıdır. Ozalit işlemleri için en yakın ozalit arayışı içindesiniz fakat işini profesyonel şekilde yapan firmamız ile tanışmanızı tavsiye ederiz. Son derece başarılı ve teknolojik cihazlarımızda hataya yer yok. İletişim bilgilerinizle bir adım ötenizdeyiz.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARAYIN!