Pendik Laminasyon / PVC olarak, lamine konusunda kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Laminasyon kaplama afiş, dergi, nüfus cüzdanı, dijital baskı gibi pek çok alanda kullanılıyor. Firmamız bu konuda profesyonel lamine baskı yapıyor. Ayrıca copy center hizmetlerinde de önemli bir alan olduğu için özenle hizmet sunuyoruz.

Laminasyon kaplama temelde iki farklı plastik ürünün birbirine basınç ya da ısı yöntemi ile birleştirilmesidir. Bu yöntemle lamine kaplaması yapılan ürün kir ve parmak izlerinden korunmuş olur. Bu kaliteli hizmetten faydalanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Laminasyon Türleri Nelerdir?

Pendik laminasyon PVC kaplama konusunda iki tür lamine kullanımı yapıyor. Sıcak ve soğuk laminasyon olarak iki farklı çeşit bulunuyor. Sıcak laminasyonda ısı ile iki ürünü birleştirmek için plakalar kullanılıyor. Böylelikle kusursuz bir lamine kaplama yapılıyor. Soğuk laminasyon ise basınç yöntemi ile yapılıyor. Bu yöntem genelde uygulamada daha pratik bir yöntemdir. Bu yüzden daha sık tercih ediliyor.

Laminasyon filmi kalitesi ile bir tür koruma aracı da sayılabilir. Çünkü lamine kaplaması yapılan bir üründe bozulma ya da kırılma durumu olmuyor. Bu da ürünün kullanım ömrünü oldukça uzatıyor. Firmamız bu konuda profesyonel anlamda hizmet veriyor.

Pendik Laminasyon PVC ve Laminasyon Makinesi

Pendik laminasyon PVC lamine makinesi kullanırken en kaliteli düzeyde olanı tercih ediyor. Makinenin boyutu, yapılacak iş açısından önemli bir durumdur. Baskı yaparken yapılacak olan ürünün boyutunu makinenin karşılaması gerekir. Bu yüzden her baskıyı yapabilecek boyutta makine kullanımı tercih ediyoruz.

Kurumsal copy firma olarak laminasyon konusunda en iyi hizmeti sunuyoruz. Kaplama yapılırken, gösterdiğimiz özen sayesinde garantili bir kaplama sağlıyoruz. PVC alanı ihtiyaç duyulan bir alandır. Gerek kişisel gerek profesyonel anlamda hayatın bir parçası olarak gereken bir hizmettir. Bu yüzden lamine hizmetinde kusursuz kaplama olmasına özen gösteriyoruz.

Koruyucu yüzey oluşmasını sağlayan lamine kaplama, oluşacak nem ve buhara karşı da dayanıklıdır. Bu kaliteli hizmet firmamız tarafından kaliteli ve profesyonel anlamda sağlanıyor. Detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçerek, laminasyon hizmeti talep edebilirsiniz.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARAYIN!