Pendik kırtasiye istediğiniz her türlü kırtasiye malzemesini bünyesinde barındırır. Kırtasiye ürünleri hemen her yaştan insan için ihtiyaçtır. Kimi zaman gelir sadece bir kalem ihtiyacınız olur kimi zaman gelir bir okul alışverişi ihtiyacınız olur. Kurumsal Copy firması olarak bizler her türlü kırtasiye ürününü sizlerle buluşturuyoruz. Kırtasiye malzemeleri satın alırken prestijli markalara yönelmelisiniz. Çünkü merdiven altı markalar sizlerin sağlığını kötü etkiler. Sağlıklı kırtasiye ürünleri konusunda firmamızda güvenebilirsiniz.

Bünyesinde kanserojen madde barındıran ham maddelerden üretilmiş ürünler sizlerin ve ailenizin sağlığını bozar. Kırtasiye malzemeleri uzun süre cildimiz ile temas halinde olduğundan dolayı sağlık bakanlığı onaylı ve bandrollü ürünleri tercih etmelisiniz. Dilerseniz bu tarz ayrıntılarla vakit kaybetmeyebilir ve copy center mağazamızı tercih edebilirsiniz.

Kırtasiye İhtiyacı

Pendik Kırtasiye ürünleri satan en çok tercih edilen kurumumuzdur. Özellikle okul araç gereçleri ve ofis ihtiyaçlarını karşılama konusunda birçok ürün bulunuyor. Ürün skalamiz son derece geniştir. Malzeme çeşitliliği, bandrollü ürün bulundurmamız sebebiyle herkesin uğrak noktası olmuş bir kurumuz. Kırtasiye dünyası el altından üretimi sağlanıp piyasaya sürülen sahte ürünlerde boğuşurken makul fiyatlar ile binlerce müşteriye ulaşıyoruz.

Kırtasiye İhtiyaç Listesi

Pendik kırtasiye ilkokuldan üniversiteye kadar olan tüm kırtasiye malzemelerini bulunduruyoruz. Örneklerle açıklamak gerekirse;  fosforlu kalemlerden ataçlara, not defterlerinden resim defterlerine, cetvelden, boya malzemelerine kadar birçok ürün vardır. Her türlü kırtasiye ürününü portföyümüzde bulunduruyoruz. Ofis kırtasiye malzemeleri içerisinde ise; A4 kâğıtlarından not için ajandalar, tükenmez kalemlere, zımbalara kadar her türlü araç gereç mevcuttur.

Kırtasiyeden malzeme satın alırken her ürünün üzerinde ayrı ayrı güvenlik kodları bulunur. Bunlardan en olmazsa olmaz denilen kodlardan biri Türk Standartları Enstitüsü (TSE) diğeri ise Uluslararası Standardizasyon Kuruluşu (ISO) dur. Kırtasiye ürünleri  tercihi yaparken ürünlerimizin uzun ömürlü ve kullanımı açısından rahat oluşları severek kullanmanızı sağlar. Ayrıca bir ofis ortamında kaliteli ürün kullanacak olmak sizin prestijinize katkı sağlayarak müşterilerinize güven vermenizi sağlar. Sizde kalitenin bir parçası olmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Kırtasiye malzemeleri ile her türlü ihtiyacınızı firmamızdan temin edebilirsiniz.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARAYIN!