Maltepe Copy Center, Kurumsal Copy ailesi olarak baskı ve reklamcılık kapsamında en yeni çözüm önerilerimizle başta matbaa olmak üzere yanınızdayız. En yeni teknolojik ürünlerimizle sağlamış olduğumuz hizmetlerimiz, yeni nesil ihtiyaçlarınızda da destek olmaktadır. Baskı ve reklamcılık için sadece bir telefon uzağınızda olan Maltepe Copy Center öğrenci, ofis çalışanı ya da kırtasiye ihtiyacı duyan herkes için geniş çapta bir ayrıcalık sunmaktadır. Bu doğrultuda; kurumsal ailemiz çatısı altında birden fazla ihtiyacınıza karşılık bulabilmeniz oldukça mümkündür.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Uygun fiyat avantajlarıyla sizlerle bir araya gelmekte olan teknoloji tabanlı hizmetlerimiz arasında; branda ve folyo gibi ihtiyaçlarınız için dijital baskı faaliyetlerimiz yer almaktadır. Bu doğrultuda; bütün baskı hizmetlerimizle de yanınızda olmaktayız. Aynı zamanda; uygun kapak kullanımlarımızla birlikte şık bir görünüm için ciltleme çalışmaları da sağlamaktayız. Sıvama, plastik, tel ve helezon gibi birden fazla seçeneğimizle en hızlı sonuçlara tek bir noktadan ulaşabilmektesiniz. Benzer nitelikte; kişisel promosyon kapsamında elde edebileceğiniz poster baskı hizmetimizle en hızlı reklam avantajlarına da sahip olabileceksiniz. Ürün ya da hizmetlerinizin baskı yöntemiyle duyulmasını sağlayacak olan avantajlar hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Hızlı Çözümler İçin

Zaman kayıpları yaşamadan sahip olabileceğiniz hizmet avantajlarımız arasında ozalit baskı çözümleri de yer almaktadır. Son teknolojik ürünlerle en kısa sürede ihtiyacınız olan çözüm avantajları da bir telefon uzağınızda olmaktadır. Bilgisayar kullanımlarının artmasıyla yeni nesil kullanımlar edinmiş olan renkli çıktı ihtiyaçlarınıza da seslenmekteyiz. Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet avantajlarımız kopya baskı için de tüm beklentilerinizi hızlı bir biçimde karşılamaktadır.

Bunların yanı sıra; seri baskı kapsamında siyah beyaz çıktı ihtiyaçlarınızda da farklı kâğıt seçenekleriyle hizmet sunmaktayız. Ayrıca; dosyalama ve zımbalama gibi pek çok işlemi sizler için son teknolojik ekipmanlarımızla sağlamaktayız. Hızlı ve seri olarak sunduğumuz siyah beyaz fotokopi ve tüm baskı faaliyetlerimiz, zaman sıkıntısı yaşatmadan gerçekleşmektedir. Opak, kuşe ya da dokulu kağıtlara çekim sağlayan hizmetimiz ihtiyacınız doğrultusunda sizlere sunulmaktadır. Aynı zamanda; renkli baskı makinelerimiz aracılığıyla renkli fotokopi için de yanınızda olmaktayız. Baskı merkezimizde tüm baskı ve reklamcılık ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARAYIN!