DİJİTAL BASKI NEDİR?

Dijital baskı bilgisayar ortamında hazırlanmış olan grafik tasarımlarının farklı materyaller üzerine farklı uygulama alanları ile görselliğin kaliteli, hızlı bir şekilde reklama dönüştürme aracıdır. Başlıca folyo, one way vision, vinil, mesh gibi malzemeler dijital baskının vazgeçilmezlerindendir.

Kurumsal Copy Center baskı merkezimiz aracılığı ile folyo, one way vision , mesh ve branda baskılarınızı en kaliteli şekilde yaptırabilirsiniz. Uygun fiyatlı branda baskısı için bizimle iletişime geçebilirsiniz ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Kağıthane’de bulunan yerimiz ile birlikte her zaman sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak işimizi büyük bir titizlilik ile yapmaktayız.

 Pendik’te bulunan Kurumsal Copy Center isimli baskı ve çoğaltma merkezimizde sizler için bütün baskı hizmetlerini vermekteyiz. 

  • Vinil Baskı Pendik
  • Pendik Vinil Baskı
  • Dijital Baskı Pendik
  • Pendik Dijital Baskı
  • One way vision baskı
  • Poster Baskı Pendik
  • Pendik Poster Baskı
  • Mesh Baskı

Kurumsal Copy olarak teknolojiyi yakından takip ederek oluşturduğumuz zengin makine parkurumuzla hep önde olduk ve olmaya devam edeceğiz.

Folyo baskı: Dijital folyo baskı işinde folyo materyali kendinden yapışkanlı alt kısımında koruma kağıdı bulunan reklam sektöründe hemen hemen her noktada kullanılan reklam malzemesidir. Farklı renklerde fabrikasyon üretimi bulunan modellerinin yanı sıra, istenilen dijital görsel de folyo üzerine aktarılabilir. Genelde cam, ahşap kompozit, cephe uygulamalarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Vinil Baskı: çoğunlukla dış mekanda kullanılmak ile birlikte zaman zaman iç mekanlarda da ucuz maliyetleri nedeni ile tercih edilebilmektedir. Genelde binaların büyük cephelerinde, reklam alanlarında veya tabelalarda tercih edilmektedir. 3 metre ve 5 metrelik seçenekleri ile devasa boyutlarda vinil baskılar yapılabilmektedir

One way vision baskı: adından da anlaşıldığı üzere tek taraflı görüş sağlanarak oluşturulan bir baskı türüdür. Halk arasında delikli folyo olarak da bilinir. Genellikle cephe kaplamalarında kullanılan one way vision baskı sayesinde dış mekandan görsel belirgin hale gelirken iç mekandan gözlemleyenler dışarıyı görebilir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@kurumsalcopy.com.tr mail adresimizden yada (0216) 491 24 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın
(0216) 491 24 44 Whatsapp Destek