İstanbul Copy Center, günümüzde giderek önemli bir yer almaya başlamıştır. Fotokopi denildiğinde en çok öne çıkan ve kazandıran copy center olmuştur. Birçok hizmeti ile işlerimizde kolaylık sağlamakla birlikte müşteri potansiyeli giderek artmaktadır. Siyah beyaz fotokopi başta gelmek üzere tüm fotokopi hizmetleri ve baskı hizmetleri copy center aracılığı ile sağlanmaktadır.

Copy Center Ne işe Yarar?

Copy Center’a hemen hemen her şehir de ulaşmak kolaydır. Sağladığı imkanlar ile hem öğrencilerin hem de pek çok meslek grubunun işlerini kolaylaştırmaktadır. İstanbul Copy Center olarak müşterilerimizin isteklerinin pek çoğuna karşılık vermekteyiz. Copy center olarak Siyah- Beyaz fotokopi ve Renkli fotokopi hizmeti vererek öğrenciler için kolay ders notu çoğaltılmasına ve renkli fotokopi özelliği ile görüntüyü daha da etkin kılarak hafızalar da kalmayı arttırmaktayız. Siyah- Beyaz çıktı notlar için kolaylık sağlarken öğretmenlerin de sınav sorularını A4 kağıdına bastırarak en çok kullandığı çıktıların tercihi olmayı hedeflemekteyiz.

Bu ürünlerin yanı sıra firmamız geniş makina kitlesi ile Poster baskı da yapmaktadır. En özel anları baskılayan bu makina ile muhteşem görsellik yaratarak pek çok fotoğrafınızı bastırabilmek mümkün oluyor. Firmamız hem özel anlarınızı ölümsüzleştirirken hem de fotokopilerinize ulaşım da sonsuz hizmet veriyor. Bununla kalmayarak copy center olarak ciltleme de yapmaktayız. Bu işlem kitap, dergi, broşür gibi katlanmış kağıtların basılı malzemelere dönüştürülmesidir. Hem iş hem de meslek hayatınız da ihtiyaç duyabileceğiniz copy center olarak sizin için en iyi ve en kaliteli ürünleri ortaya koymaktayız.

Copy Center – Ozalit

Ozalit birçok ile kâğıda yüksek ışık vererek pozlanır. Ozalit baskı çözümleri ile A5, A4, A3, A2, A1, A0 kağıtlara baskı firmamız tarafından hizmet verilmektedir. Mimar- Mühendis gibi bölümlerin vazgeçilmezi olan ozalit her türlü işlerinde kolaylık sağlamaktadır. Değişik meslek gruplarına hitap ederken reklamcılığın ve tekstilin en çok tercihi firmamız da dijital baskı olarak dikkat çekmektedir. Firmamız her türlü hizmeti vererek her yaşa ve mesleğe yardımcı olmaktadır. Bunlarla birlikte günümüzde bir meslek olarak matbaa genellikle görsellerin, yazıların kâğıda ya da kumaşa baktırılarak çıkarılmasını sağlamaktadır. Diğer adı basım evi olarak da karşımıza çıkıp tekstil ve birçok yerde işimize yaramaktadır.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARAYIN!