Dilovası Uv Baskı günümüz dünyasının reklam sektöründe en çok tercih edilen baskı tekniği olarak karşımıza çıkmaktadır. Özel ışınlar ile desteklenmiş özel yazıcılar ile sağlanan bu baskı sayesinde hemen yazıcı ile destek denebilecek her yüzeye bu baskı tekniği uygulanabilmektedir. Kurumsal Copy ile sizlere sunulan bu destek profesyonel ve uzman ekip arkadaşlarımız aracılığıyla en son teknolojik ürünler ile gerçekleştirilmektedir. Copy Center olan kurumuz tüm baskı işlemlerini birinci kalite ile kopyalamakta ve sunmaktadır.

Geleneksel Baskı Yöntemi

Dilovası Uv Baskı tekniğini kullanan firmamız aracılığı ile tüm baskılarınız birinci kaliteden sunulmaktadır. UV Baskı M2 Fiyatları belirlemeleri yapılırken dahi tüm kalite düşünülerek fiyatlandırma yapılmaktadır. UV baskı fiyatları kurumlara göre değişse de biz de son dijital baskı teknikleri kullanıldığı için sabit fiyat sistemi uygulanmakta sadece özel tercihlere göre değişiklik oluşmaktadır.

Geleneksel baskı tekniklerini Solvent mürekkep kullanımı sağlanmakta idi. Ancak bu mürekkep çevreye zarar verebilecek bir mürekkep türü olduğu için sıcak ve buharla birleşince çevreye zarar verecek bir koku yayılmaktaydı. Ancak dijital UV baskı ile tüm bu zararlı yöntemlerden uzaklaşılarak yeni ve teknolojik yöntemler kullanılmaya başlanmıştır.

Uv Baskının Özellikleri ve Avantajları

Dilovası Uv Baskı sayesinde tüm dijital baskı avantajlarından yararlanılması tüm kullanıcıların ve Matbaacılık sektörünün pozitif yönlü bir gelişimi olarak gün yüzüne çıkmıştır. Uv baskı tamamen zaman tasarrufu sağlayan bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem müşteriler hem de baskı gerçekleştiren kurun zaman kaybı yaşamadan iş teslimi gerçekleştirebilmektedir. Uv baskı sayesinde baskılar ahşap uv baskı daha kaliteli ve daha kalıcı olmuştur. Kesinlikle güneş ışığından ve uygunsuz hava koşullarından zarar görmemektedir.

Zehirli gaz yayılması ve baskı sayesinde ortadan kaldırılmıştır. Kurutma işlemi için sıcaklık yerine Ultra viyole Işıklar yeterli olmaktadır. O ve baskı için özel yazıcılar kullanılmaktadır. Ultraviyole baskı sayesinde mürekkep buharlaşma maktadır. Mürekkebin kurutma işlemi için ayrı bir süreç gerekmez direkt işlem anında kurutmada gerçekleştirilir. Kullanılmakta olan mürekkep farklı zeminlere de uygulanabilmektedir. Bunların başında porselen UV baskı ve ahşap UV baskı çeşitleri gelmektedir.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARAYIN!