Matbaa

Matbaa firması olarak uzun yıllardır baskı ve tanıtım hizmetleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Basım işine ilk başladığımızda az müşterimiz olmasına rağmen bugün çok geniş bir müşteri portföyüne, geniş bir ürün yelpazesine, gelişen baskı ve baskı kalitesine sahibiz. Basım sektörü, geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi gerektiren bir sektördür. Teknolojinin sürekli gelişimi, zamanın ilerlemesi, matbaa makine ve teknolojisinin sürekli güncellenmesi, imalat ve matbaa işletmelerine en doğru hizmeti vermektir.

Bu gelişmenin bir parçası olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi baskı hizmetleri sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Sağlıklı ürünler yaratmak için doğru baskı yöntemini, doğru ve sorunsuz teknolojiyi basmak için baskı, dijital baskı, serigrafi ve tampon baskı gibi teknolojileri kullanıyoruz. Deneyimin matbaalara sağladığı yer burasıdır. Bizler, standart ürünler üreten piyasadaki matbaalardan biri değiliz. Müşterilerimizin ihtiyaç ve fikirlerinden tam olarak yararlanarak çalışırız. Üretim kapasitemizi, hızımızı ve baskı kalitemizi uygun fiyata sizlere sunuyoruz.

Kaliteli Matbaa Hizmeti

Modern tasarımı modern baskı ile birleştirerek modern özelliklere sahip baskılı ürünler ortaya çıkarıyoruz. Firmamız, müşterilerinin baskı ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak koşulsuz müşteri memnuniyeti ve bağlılığı sağlar. İmalatçı olmanın gücüne güvenen matbaa, verdiği sözleri zamanında ve eksiksiz yerine getirmekte, üretim sürecinde basım bilgilerinin neden olduğu israfı ortadan kaldırmakta, düşük maliyetli, yüksek kalite anlayışıyla en kısa sürede işi tamamlamaktadır.

Çevreye saygılı, kaliteyi birinci sınıf seviyede tutan, her aşamada rekabet gücü yüksek baskı ürünleri sunan, yetenek eğitimi ve ekip ruhunu geliştiren, çağa ayak uyduran dürüst baskı hizmetleri sunmak için buradayız.

Matbaa Alanında Öncü Hizmet

Bilgili ve yenilikçi matbaa ustalarımız ve profesyonel çözümler sunan çalışanlarımız, siparişten teslimata kadar matbaa sektörünün farkındalığını artırmaktadır. Tasarım ve baskı alanında üst düzey hizmetler sunan, ürünler tasarlayan, çözümler sunan, baskı sürecini iyi organize eden ve süreci disiplinli bir şekilde yöneten bir matbaa firmasıyız.

Matbaalar, firma matbaaları, antetli kağıtlar, zarflar, kartvizitler, cep tanıtım dosyaları, karton çantalar, bloknotlar, küp bloknotlar, afişler, etiketler, kataloglar, posterler, insertler, el ilanları, broşürler, mouse pad’ler, bardak altlıkları, Mıknatıs, araba ile koku baskı konusunda ürettiği çözüm ve tasarımlarıyla, kullanıcının ihtiyaçlarının modern baskı çözümleri ile belirlenen zaman ve bütçe dahilinde tamamlanmasını sağlar.

HEMEN ARAYIN!