Display Ürünler

Display, Size en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunmayı taahhüt ediyoruz. Display olarak çerçeve kategorimizde alüminyum çerçeveler, Opti çerçeveler, afiş stantları, Omni çerçeveler, ayaklı afiş panoları, reklam panoları, kaldırım panoları, menüler ve bilgilendirme panoları, ışıklı panolar, ışıklı totemler, ışıklı menüler ve Bilgi Panoları ile hizmetinizdeyiz. Ürün teşhiri, bireylerin ve şirketlerin en sevdiği reklam seçeneklerinden biridir.

Reklam işi yapmak isteyen firmalar için birçok teşhir ürünü bulunmaktadır. Her departman farklı ürünler seçebilir. Bir fuar organizasyonunda firmalar genellikle display ürünlerini tercih ederler. Çünkü bu ürünler uzun vadeli reklam açısından oldukça faydalıdır. Sergiler, satış noktaları, promosyon dağıtımı ve seçim araştırmaları için kullanılırlar. Sergi örümcek çerçeveler, x-banner, roll-up banner ve diğer ürünlerin kullanımını organize ediyor.

Display Hizmeti

Firma için üretilmiş, hızlı ve pratik bir şekilde tanıtımı yapılabilen ürünlerdir. Çok ergonomiktir ve takılması ve sökülmesi kolaydır. Şirket, konferans, seminer, sergi ve sponsorluk gibi birçok alanda taşınabilir ürünler kullanmaktadır. Uygulama alanları bunlarla sınırlı olmayıp ofisler, okullar, hastaneler, dekorasyon mağazaları ve restoranlarda da tercih edilmektedir.

Roll-Up Stand

Roll-up braket, hızlı kurulum için üretilen ürünlerden biridir. Yaylı ve alüminyum malzemeden üretilmiştir. Görüntüyü hızlı bir şekilde sarabilir. Ayrıca bu üründe kullanılan görseller istenildiği zaman değiştirilebilir. Dijital baskıda avantajlı bir üründür. Ağırlığı yaklaşık 4-5 kg’dır. Boyut tercihe göre değişir.

X Banner

X Banner display ürün içerisindeki en ekonomik sistemlerden biridir. Bu nedenle, şirketler ve küçük iş adamları tarafından oldukça tercih edilmektedir. Ürün plastik ve metalden yapılmıştır. Çok hafif ve kurulumu kolaydır. Marka ile birlikte kullanılmaktadır.

Roll-Up Banner

Vitrin ürün grubunda en çok kullanılan sistemlerden biri roll-up standlardır. Gerekli reklamlar dijital baskıda tasarlanır ve makaralara yerleştirilir. Taşıması ve montajı kolaydır.

Display Ürünlerin Seçimi

Tanıtılan ürünler bunlarla sınırlı değildir ve birçok çeşidi vardır. Kullanım alanına göre ihtiyaçlarınıza göre size uygun ürünü seçin, hazırlık çalışmalarını kısa sürede tamamlayın. Örneğin parlak ürünler için Lightbox ve Konvex Lightbox gibi seçenekler mevcuttur. Banner kullanmak isterseniz Cross Single Banner ve Quick Banner gibi ürünler vardır. Ayrıca etiket, menü panoları, afiş, bayrak, broşür, kapı isim levhaları ve teşhir panoları gibi birçok ürün bulunmaktadır.

HEMEN ARAYIN!