Körfez Laminasyon PVC ısı ve basınç yöntemlerini kullanarak, yüzeyleri birbirine getirerek, tek katman halinde kullanılmasını sağlıyor. Laminasyon işlemi pek çok alanda kullanıldığı için tercih eden kişi sayısı fazladır. Hem kişisel hem de profesyonel işler için laminasyon tercih edilebilir.  Çeşitli kitap, dergi, dijital baskı ve afiş gibi alanlarda lamine işlemine sıkça başvurulur. Laminasyon işlemi esasen, ürünlerin daha kaliteli olması ve daha modern bir görünüme kavuşmasını sağlar. Birleştirme esnasında kimi zaman soğuk laminasyon kimi zaman da sıcak laminasyon yöntemi kullanılır. Soğuk laminasyon yöntemi biraz daha pratik ve tercih edilen bir yöntemdir.  PVC alanında firma olarak profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Laminasyon Makinesi ve İşleminin Kullanım Alanları

Körfez Laminasyon PVC kaliteli laminasyon makineleri ile hizmet veriyor. Cihazların boyutu bu alanda oldukça önemlidir. Bazı baskılar için büyük boyutlar gerekebilir. Bu yüzden sizler için teknolojik olarak üst düzeyde makineleri kullanıyoruz. Laminasyon kaplama pürüzsüz bir görünüm oluşturur. Böylelikle kaplama yapılan üründe uzun süre bozulma ya da kırılma durumları yaşanmaz.  Laminasyon, günümüzde pek çok alanda tercih ediliyor.  Laminasyon en sık olarak tekstil, mobilya ve matbaa alanlarında tercih ediliyor. Tekstil alanında özellikle döşemelik kumaş, çanta ve ayakkabı gibi ürünlerde sıkça kullanılıyor. Matbaa alanında ise kitap, kâğıt, kartvizit gibi alanlarda sıkça tercih ediliyor. Bu alanlarda da oldukça başarılı sonuçlar sunuyoruz.

Körfez Laminasyon ve Hizmetleri

Körfez Laminasyon PVC olarak hizmet alanında ileri ve kaliteli bir firmayız.  Copy Center alanı çok tercih edildiği için firma olarak bu konuda hassasiyetle hareket ediyoruz. Bu yüzden pek çok marka ya da kişinin tercihlerinde öncüyüz.  Kurumsal Copy alanı kalite ve özen gösteren bir alandır. Firma olarak bu konuda kullanıcılara güven veriyoruz. Laminasyon filmi konusunda en kaliteli olanı tercih ediyoruz. Böylece lamine baskısı yapılan ürünlerin kullanım ömrünü artırmış oluyoruz. Pürüzsüz bir görünüm ortaya çıkıyor. Bu yüzden lamine, her sektörün sıkça tercih ettiği bir alan olarak yerini alıyor. Firma olarak bu konuda memnuniyet garantisi sağlıyoruz.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARAYIN!