Sultanbeyli UV baskı olarak tüm baskı işlemlerini birinci kalite ile uzman ve profesyonel olan ekiplerimiz son teknolojik ekipmanlar ile birlikte siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Kurumsal Copy olarak kurumumuz son dönemlerin en rövanşta olan baskı tekniğini kullanarak müşterilerinin memnuniyetini de yüzde yüze çıkartarak en üst seviyede tutmayı amaçlamıştır. Yazıcının kabul ettiği tüm yüzeylere UV baskı yapılabildiği gibi sıklıkla porselen UV baskı tercih edilmektedir. Aynı zamanda farklı şekillerde de ahşap UV baskı kullanımları da dikkat çekmektedir.

Geleneksel Baskı ve UV Baskı Arasındaki Farklar

Sultanbeyli UV baskı olarak dijital reklam dünyasının en son teknolojik tekniği olan bu sistem alanda geleneksel baskı tekniklerinden çok çok farklı ve avantajlı bir durumdur. UV baskı sayesinde zararlı mürekkep kokuları yayılmamaktadır. Mürekkebin kuruması için geleneksel yöntem gibi sıcağa gerek olmadığı gibi bu işi ultraviyole ışınlar üstlenmektedir.

UV baskı sayesinde yapılan baskılar daha uzun süre kalıcılığını koruyarak güneşten ve sudan zarar görmemektedir. Mat bir görüntü yerine birinci kalite fotoğraf kalitesi UV baskının en önemli özellikleri arasında yer almaktadır. Birde zamandan ciddi tasarruf sağladığı için çok daha hızlı şekilde işlemler döndürülmektedir. Tüm bu özellikler sayesinde yine de UV baskı M2 fiyatı oldukça uygun fiyatlara ile Kurumsal Copy tarafından sunulmaktadır. UV baskı fiyatları genel olarak değişiklik gösteriyor olsa da kurumumuzda sabit fiyat sistemi ile hizmet verilmektedir.

Ultraviyole Baskı Tekniğinin Avantajları Nelerdir?

Sultanbeyli UV baskı avantajları saymakla bitmek bilmiyor. Hem uzun süre kalıcılığı ve dayanıklılığı ile hizmet veren bir baskı modeli olması ile birlikte hız konusunda da destekleyicidir. Bu sayede geleneksel baskı yönteminden çok daha fazla ürün basımı yapılabilmektedir. Kurumsal Copy kendi hizmet anlayışı ile bu son teknolojik reklam dünyasının en sık tercih edilen baskı tekniğini birleştirerek müşteri potansiyelini yükselmektedir.  Aynı zamanda Copy Center olarak da ciddi hizmetler vermekte olan bu kurumumuz sayesinde müşterilerimizi tüm işlemlerini kaliteli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirme imkanı bulmaktadır. Tüm matbaacılık ve baskı işlemleriniz için teknolojik ürünlerimiz ve profesyonel ekibimiz hizmete hazırdır.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARAYIN!