İzmit UV baskı tekniğinde en yeni teknolojideki ekipmanlarla birlikte, dijital baskı sektöründe öncü olarak hizmet sunuyoruz. Birden çok malzemenin üzerine uygulanabilme özelliği taşıyan dijital baskı tekniğimiz, geniş bir alanda kullanım yeri de edinmiş olmaktadır. Reklam, tanıtım ya da marka yolunda ilerleme adımlarının ilk basamağı olarak nitelendirilebilen dijital baskı; kağıt, akrilik gibi birden çok malzeme üzerine uygulanabilme özelliği de taşıyor.

Beklentilerinizi en yeni teknolojideki ekipmanlarımızla birlikte karşılarken copy center için de aradıklarınızı hizmet kapsamımızda kolaylıkla bulabileceksiniz. Bu noktada, her türlü beklentinizi ve siparişlerinizi karşılıyoruz.

Kurumsal Copy Baskı Hizmeti

İzmit UV baskı kapsamında, dijital baskılar için tüm siparişlerinizde yanınızdayız. Bu noktada; Kurumsal copy ailesi olarak deneyimli ekip arkadaşlarımızla birlikte, birden çok alanda kullanılacak baskılardan yararlanabilirsiniz.

Tabela ürünleri, outdoor ve indoor tabela ürünlerimizle de UV baskı m2 fiyatları doğrultusunda, kaliteli hizmet anlayışımızla yanınızdayız. Bunun yanında; kullanılacak alan ebatına göre farklılık taşıyacak olan UV baskı fiyatları konusunda, kaliteli hizmeti, uygun fiyatlarla birleştirmiş oluyoruz.

UV Baskı Nerelerde Kullanılır?

İzmit UV baskı geniş bir alanda kullanım yerine sahiptir. Bu bağlamda; porselen, ahşap, kağıt gibi birden çok alanda kullanım yeri mevcuttur. Dijital baskı sektöründe tüm siparişlerinizi yerine getirirken porselen UV baskı ihtiyaçlarınızı da kolaylıkla karşılarız. Baskı yöntemleri arasında daha dayanıklı olma özelliği taşıyan yöntemlerimiz sayesinde, uzun ömürlü kullanımlar sağlarsınız.

Aynı zamanda; üzerinde uygulanacak malzeme çeşidi fark etmeksizin, daha kısa sürede boya kuruma özelliği de taşımakta olan dijital baskı tekniklerimiz, zaman kayıpları yaşamamanız için de oldukça idealdir. Ayrıca, ahşap UV baskı yöntemlerimiz ile de dijital baskıdan çok daha fazlasını hizmetimiz aracılığı ile elde edersiniz.

Boyaların ultraviyole ışınlar yardımıyla çok daha kısa sürede kurumasına destek olan yöntemlerimiz sayesinde, tüm baskı siparişlerinizi özenle gerçekleştiririz. Bunların yanında; ışıklı kabartma ya da ışıksız kabartma gibi tabelalarda kullanılabilecek baskı seçeneklerimizle, tüm reklam faaliyetlerinizde uygun çözümler bulabileceksiniz.

Profesyonel anlamda sunmuş olduğumuz dijital baskı ayrıcalıklarımız, uzun ömürlü kullanımlarınız için en uygun çözümlerle sizleri bir araya getiriyor. Bu çözümlerden yararlanabilmek için de sadece firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARAYIN!