Kurtköy UV baskı olarak dijital baskı sektörü dahil tüm matbaacılık sektörü içinde en çok kullanılan tekniktir. UV Baskı ultraviyole ışınlar sayesinde desteklenerek baskı işleminin yapılmış olduğu bir tekniktir. Her türlü düz yüzey zemine UV baskı tekniği uygulanabileceği gibi bu uygulamayı kurumumuz Kurumsal Copy sizlere fotoğraf kalitesinde sunmaktadır.  Ahşap, porselen, deri, kağıt ve benzeri olabilecek pek çok yüzeye bu uygulama yapılabilmektedir ve oldukça kaliteli bir uygulamadır.

Mürekkebin çarpmasının ardından ultraviyole ışınları hemen o mürekkebi kurutur ve baskı işlemi bu şekilde gerçekleşir. Bu baskı tekniği için özel üretilen yazıcılar kullanılmaktadır. Kurumumuz alanında tüm teknolojik yenilikleri takip ederek tüm baskı işlemlerini bu teknolojik ürünler ile gerçekleştirmektedir. Kurumsal Copy bünyesinde tüm dijital baskı işlemleriniz itina ile baskılanmaktadır.

Dijital Baskı Merkezi

Kurtköy UV baskı dijital baskı sektörün en öncü ismi olan Kurumsal Copy ile sizlere sunulmaktadır. UV baskılarınız firmamız profesyonel çalışanları ve son teknolojik ekipmanlar sayesinde sizler için özenle hazırlanmaktadır. Özel geliştirilen yazıcılar sayesinde bu hizmet kusursuz bir şekilde sizlere sunulmaktadır.

Copy center olan kurumumuz ile UV baskı işlemleriniz ideal şekilde uygun zeminlere işlenmektedir. Porselen UV baskı bu uygun zeminler içinde en ideal olanı olmuştur. İhtiyaç ve isteklere göre zemin tercihi size kalmıştır. Ahşap UV baskı dijital tekniği de sıklıkla tercih edilmektedir.  Tüm tercih size kalmıştır ancak uygun olduktan sonra işlem gerçekleştirilmektedir.

Dijital Baskı Fiyatları

Kurtköy UV baskı fiyatları genel olarak belirlenmiş olsa da durum ve talepler doğrultusunda değişiklik göstermektedir.  Bu fiyatlandırma sisteminde zemin ve yapılacak baskı oldukça önemlidir. Aynı zamanda baskı kalitesi de fiyat belirlemede oldukça önem teşkil etmektedir. UV Baskı M2 Fiyatı da değişiklik göstermektedir.

Genel olarak fiyatlar belli olsa da işlemler şekline göre değişiklik gösterebilmektedir.  UV Baskı Fiyatları da kurumumuzda uygun fiyatlar doğrultusunda müşterilerimize sunuluyor olsa da asla kaliteden ödün vermemekteyiz. Tüm dijital baskı işlemleri Kurumsal Copy farkı ile sizlere özgün tarzlar ile sunulmaktadır. Dijital Baskı Fiyatları kurumlara göre değişiklik gösteriliyor olsa da baz alınması gereken ürün kalitesi olmalıdır.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARAYIN!