Çayırova Copy Center, Tüm basılı işlerinizde en yakın çözüm ortağınız olan Kurumsal Copy, en yeni teknolojik ekipmanlarıyla tüm matbaa ihtiyaçlarınızda da yanınıza olmaktadır. Geniş bir yelpaze kapsamında sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz sayesinde, birden çok baskı ihtiyacınızı tek bir noktadan karşılayabileceksiniz. Bunların yanı sıra; dinamik ve kaliteli baskı beklentilerinize de Çayırova Copy Center olarak uygun çözüm önerileri de sağlamaktayız.

Çayırova Copy Center Olarak Sunduğumuz Hizmetler Nelerdir?

Masaüstü gereç, ofis ve okul ürünleri başta olmak üzere; kırtasiye ve baskı kapsamında ozalit baskı çözümleri sağlamaktayız. Ayrıca; broşürlük, fuar stantları ve kupa baskıya kadar birden fazla konuda sadece bir telefon uzağınızda olmaktayız. Kaplama ve uygun karton seçimi dahilinde yürüttüğümüz ciltleme işlemlerimiz de bir diğer hizmet avantajımız olmaktadır. Bu noktada; ısısal cilt, sıvama cilt, sırtlık ve Amerikan cilt teknikleri kullanmaktayız. Benzer nitelikte; özellikle reklamcılık için ihtiyaç duyulan poster baskı faaliyetlerimiz de mevcuttur. Bu doğrultuda; daha çok kişiye firma ya da şirketlerinizi kısa sürede duyurabilmeniz mümkündür.

Hizmet Avantajlarımız Nelerdir?

Hızlı ve kaliteli birden çok baskı sağlayan işleyişimiz sayesinde; folyo, one way vision, vinil ve branda gibi malzemelere dijital baskı aracılığıyla kısa sürede hızlı reklam kazanabilirsiniz. Bilgisayar ortamında en yeni teknolojiyle hazırlanan bu baskılar, şirketlerinizin tanınırlığını da artıracaktır. Bunlara dahil olarak; özel ve kaliteli renk seçenekleriyle renkli çıktı ihtiyaçlarınızda da her türlü programdan ulaşabilme kolaylığı edinmiş olursunuz. Yani her türlü programda çıkış alma ayrıcalığına sahip olmuş olursunuz. İstediğiniz kağıt ebadına baskı yaptırma şansınız vardır.

Aynı zamanda; tüm fotokopi işlemlerinizde olduğu gibi renkli fotokopi ihtiyaçlarınızda da hızlı çözümler edinebilirsiniz. Bu kapsamda, her türlü programa erişim imkânınız mevcuttur. Renklilerin yanı sıra; siyah beyaz fotokopi için de başka noktalara ihtiyaç duymadan en hızlı kullanım avantajları edinebilirsiniz. Yüksek hızda ve kalitede A4, A3 ve SRA3 baskı olanaklarına da sahip olmuş olursunuz. Zaman kayıpları yaşatmayacak olan kapsamlı baskı hizmetlerimiz ile birlikte, siyah beyaz çıktı ve daha pek çok ihtiyaçta sadece bir telefonla iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARAYIN!