Pendik Ozalit  firması olarak geçmişten aldığımız tecrübe ile günümüz teknolojisindeki gelişmeleri takip ediyoruz. Bu sayede siyah beyaz fotokopi, ozalit, plan kopya, renkli fotokopi, poster baskı ve dijital kopyalama gibi sizlerin ihtiyacı olan birçok ürünü en iyi şekilde sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Size en yakın ozalit firması olarak değişen teknolojileri takip ediyor ve baskı de önümüzdeki kaliteyi artırmak adına bu teknolojileri en iyi şekilde kullanıyoruz. Firmamız matbaa alanında hizmet sunan kaliteli ve öncü bir firma olarak müşterilerinin memnuniyetini sağlamak adına onların taleplerini dinliyor ve çözüm odaklı hizmet sunuyor.

Pendik Ozalit Hizmetleri

Pendik ozalit firması reklam ihtiyacınıza uygun en iyi çözümü kısa süre içerisinde sizler için bulur. Örnek vermek gerekirse grafik çalışması bitmiş olan işlerinize bir saat içerisinde teslim ediyoruz. Copy center alanında hizmet sunan firmamız olarak  10 dakika gibi kısa bir zaman içerisinde kartvizitlerinizi basıyoruz.  Broşür, katalog, antetli kağıt, cepli dosya gibi her türlü kurumsal ihtiyacınız da istediğiniz adetlerde basılır.

Firmamıza gelen müşterilerimiz için daima uygun fiyatlar ile kaliteli hizmetler sunmaktayız. Fotokopilerinizi kaliteli şekilde çekiyor ve kısa süre içerisinde sizlere teslim ediyoruz. Bu tarz sıkıntıların yaşanmaması için firmamız olarak tamamen orijinal yedek parça ve sarf malzemesi kullanıyoruz. Özellikle renklerin canlılığına özen gösteriyoruz.

Pendik Kurumsal Copy Farkı

Pendik Ozalit firması olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için yıllardır bu sektörde çalışıyoruz. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sunuyor ve müşterilerinin ihtiyaçlarını belirleyerek ihtiyaca yönelik çalışıyor. Reklam ve tanıtım firmaların en önemli sunumlarını ortaya koyar. Kurumsal copy alanında uzun yıllardan bu yana hizmet vermekteyiz.

Bu sayede müşteri potansiyeli artar ve müşteriler yapılan reklamlardan etkilenerek hizmet ve ürünleri tercih eder. Firmamız yapmış olduğu çalışmaların tamamında profesyonel teknikleri kullanır. Renkli çıktı ihtiyacınız ve diğer tüm ihtiyaçlarınızı firmamız olarak en iyi şekilde karşılamaktayız. Sizler de firmamız ile iletişim kurarak reklam tanıtım okul ve kırtasiye ürünleri, okul çalışmaları, kişisel promosyon gibi alanlardaki tüm hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARAYIN!