Körfez UV Baskı firması olarak uzun süredir baskı konusunda profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Kurumsal copy alanında hizmet veren öncü firmalardan biriyiz. Bu alanda yaptığımız işi kusursuz şekilde yapıyoruz. UV baskı ile cam, ahşap, metal, PVC, kumaş gibi düz yüzeyli malzemelere baskı yaparak, fotoğraf kalitesinde baskı yapıyoruz. Bu baskılar su, buhar ve nemden etkilenmez. Ürün dayanıklılığını arttırır. UV baskı fiyatları baskının türüne göre değişiyor. Fakat firmamız bu konuda müşterilerine makul fiyatlar sunuyor. UV baskı kalite olarak üst düzeyde bir baskı türüdür. Baskı yapılan üründe herhangi bir solma ya da çıkma gibi bir durum yaşanmaz.

Körfez UV Baskı ve Çeşitleri Nelerdir?

Körfez UV baskı pek çok üründe baskı yapıyor.  Bu baskı alanında porselen UV baskı yeni baskı türlerinden biridir. Bu sistem oldukça avantajlıdır. Çünkü hem ışığa duyarlı hem de çevreye zarar vermeyen bir baskıdır. Bu yüzden daha sık tercih ediliyor. Bu baskıda görsel aktarılırken, dijital yöntem kullanılıyor. Bu şekilde sorunsuz bir baskı yöntemi oluşuyor.  Ahşap UV baskı da bu alanda sık kullanılan bir baskı türüdür. Ahşap baskı uzun yıllardır kullanılan bir baskı türüdür. Reklam ve sanat alanında sürekli tercih edilen bir baskıdır. Firmamız baskı türlerinde, işini kusursuz yaparak ön plana çıkıyor. Copy center alanı oldukça ilgi gören ve tercih edilen bir alandır.

UV Baskı ve Çeşitleri

Körfez UV baskı UV M2 olarak başarılı bir hizmet veriyor. Bu alanda detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. UV baskı M2 fiyatları ürün ve baskı türüne göre değişiklik gösteriyor. Kalite konusunda firmamızdan emin olabilirsiniz. Uzun süredir bu alanda uzman olduğumuz için sizlere memnuniyet garantisi sunuyoruz. UV baskı hem kişisel hem de profesyonel anlamda kullanılabilir. Gerek gördüğünüz her zaman bu konuda hizmet alabilirsiniz. UV ahşap baskı hem kişisel hem de mimari alanlarda da tercih ediliyor. Aynı şekilde porselen, cam gibi ürünlerde şahsi ve kurumsal anlamda hizmet almanız mümkündür. Dilediğiniz zaman firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARAYIN!