Kartal kırtasiye genelde bölge halkının farklı ihtiyaçlarını karşılamak için alışveriş yaptıkları yerdir. Kırtasiyeye en çok eğitim gören öğrencilerin ve eğitimcilerin gittikleri yerdir. Kırtasiye, defter, kitap, kâğıt, kalem, mürekkep gibi yazı ve diğer araç ve gereçlerin hepsine denir.  Bu tür malzemeleri satan yere de kırtasiyeci denir.  Her bölgede okul ve üniversitelerin yakınında kırtasiye ürünleri satan yerler bulunmaktadır. Kırtasiye özellikle öğrencilerin ihtiyaçları gereği en çok gittikleri yerlerdir. Öyle ki çoğu kişi mezun olduktan sonra bile kırtasiye alışverişi yapmayı sürdürür. Eğitim ve iş hayatında kullanılan Kırtasiye ürünleri her kırtasiyecide bulunmaktadır. Yalnız her gün artan kırtasiye çeşitleri sayesinde öğrencileri hayatını kolaylaştırmıştır.

Kırtasiye Ürünleri ve Satış Noktaları

Kartal kırtasiye her işyerinin ve halkın bütün ihtiyaçlarını karşılayan büyük kırtasiye alanına sahiptir. Firmaların ve işyerlerin büro ihtiyaçlarını karşılamak için kırtasiyemizde ofis kırtasiye malzemeleri de bulunmaktadır. Halk eğitim merkezinin yaptığı kurslardan dolayı gerekli malzemeler için kırtasiyeler tercih edilir. Bu kurslar resim, çocuk gelişim ve seramik cam boyama gibi etkinliklerdir. Bu kursların bütün malzemeleri kırtasiyeden sağlanmaktadır. Kırtasiye malzemeleri olarak; ajanda asetat Ataş, bant makinesi, baskı belgeler, bloknot, cep bilgisayarı, kâğıt ürünleri, kalem kutusu, kartpostal, kalem, silgi, ofis büro malzemeleri gibi daha çok çeşitleri bulunan ürünlerdir. Bazı ürünler olmadığı takdirde kırtasiye dünyası olan mağazadan temin ederler.

Kartal Copy Center Hizmetleri

Kartal kırtasiye olarak daha büyüyerek her sektörde ihtiyaç duyulan copy center reklam ve tanıtım hizmetlerini vermeye başlamıştır. Firmalar genelde baskı yöntemi ile işlerini yürüttükleri için diğer bir My Point şirketinden yardım alır. Bir kopyalama işi olan Copy Center firmanın tanıtımı için ilk kopyalama işini yapılmasını sağlamaktadır bu tür hizmetleri veren Copy Center teknolojinin sunduğu bu hizmet teknik donanım sayesinde dilediğiniz ebatta ve renk derecelendirme özelliği ile sınırsız sayıda kopya derecelendirme imkânı sağlıyor. Copy Center hizmetleri olarak her sektörde ihtiyaç duyulan dijital baskı, matbaa, reklam objeleri ve daha birçok hizmetlerde olanaklar sağlamaktadır. Kartal Kurumsal Copy firması olarak bütün hizmetlerimizin dahilinde, her tür isteklerimizin yapılması için bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARAYIN!