İstanbul UV Baskı konusunda alanında uzman ve profesyonel ekibimiz sizlere hizmet vermektedir. UV baskı dijital reklam sektöründe sıklıkla kullanılan bir baskı tekniği olarak karşımıza çıkmaktadır. Kâğıt yapışkan malzeme ya da akrilik malzeme gibi farklı malzemelerin üzerine Mürekkebin çarpmasının ardından ultraviyole ışınları gönderilerek gerçekleştirilen bir işlemdir.

Ultraviyole ışınlar sayesinde mürekkep hızlıca kurur. O ve baskı mürekkep üzerinde ultraviyole ışınlarının görülmesi ile birlikte Mürekkebin kurumasıyla elde edilen baskı yöntemidir. Ultraviyole baskı için özel geliştirilmiş olan yazıcı modelleri kullanılmaktadır. Kurumsal Copy olarak bu hizmetin en teknolojik Ürünlerimiz ve en donanımlı personelimiz ile müşterilerimize sunmaktayız. UV baskı fiyatları kurumumuzdan sizlere uygun fiyatlı olarak sunulmaktadır.

Baskı Fiyatları

İstanbul UV baskı  fiyatları sürekli olarak araştırılıyor olsa da genel olarak cüzi miktarlarda yapılabilmektedir. Ancak baskılama işlemi tamamen profesyonellik ve donanım gerektirdiği için çok düşük fiyatlı baskılar istenen Kaliteyi sergilemeyebilir. Bu yüzden bu tür işlemlerinizi güvenilir kurumlardan yaptırmanız da Fayda vardır.

Copy Center merkezi olan firmamızda her türlü kopyalama ihtiyaçlarınıza da cevap bulabileceksiniz. Kurumsal Copy bu alanda da üstü hizmeti siz değerli müşterilerine itina ile sunmaktadır.

UV Baskı M2 Fiyatı ile ilgili olarak da yine kurumumuz ile iletişime geçmeniz dâhilinde size en doğru şekilde bilgi verilmesi sağlanacaktır. Tüm fiyatlandırmalar ile ilgili Kurumsal Copy sizlere en uygun şekilde hizmet vermeyi amaçladığı için bu şekilde de en kaliteli hizmetlerini de sunacaktır.

Baskı Çeşitleri 

İstanbul UV Baskı alanında çok çeşitli şekillerde müşterilerimize hizmet sunabilmek değil. UV baskı ile ahşap, cam, metal, PVC kumaş, Forex, deri, pleksi gibi düz yüzeye sahip tüm malzemeleri direkt baskı işlemi gerçekleştirebiliyoruz. Üstelik bu baskılar tamamen fotoğraf kalitesinde yapılmaktadır. UV baskıların en önemli özelliği güneş ışığına karşı dayanıklı olmasıdır. Aynı zamanda UV baskılar sudan etkilenmez ve diğer baskı tekniklerinden çok daha fazla dayanıklılık göstermektedir. Ahşap UV baskı  en çok tercih edilenler arasında yer alsa da porselen UV baskı  da sıklıkla tercih edilen baskılama çeşitlerindendir. Kurumsal Copy tüm baskı çeşitlerinde sizlere üstün kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARAYIN!