Kocaeli Kırtasiye tüm Kırtasiye malzemesi ihtiyaçlarınız için size hizmet vermekte olan kurumumuz Kurumsal Copy olarak donanımla hazırız. Kırtasiye malzemeleri denildiği zaman aklımıza gelen tüm okul, sanat, ofis araç ve gereçlerinin tamamı olarak aklımıza gelmektedir. Masaüstü gereç, ofis ürünleri, okul ürünleri, klasörler, dosya çeşitleri gibi pek çok ürün hizmeti kaliteli şekilde müşterilerine sunulmaktadır. Kocaeli kırtasiye olarak Dijital Baskı ile ilgili olarak hizmetlerimiz Poster Baskı, Folyo Baskı, Vinil Baskı, Mesh Baskı, Vision Baskı şeklinde olsa da fotokopi hizmeti de Renkli Çıkış, Renkli Fotokopi, Siyah-Beyaz Fotokopi şeklinde gerçekleştirilmektedir. Her alanda ihtiyaç duyduğunuz kırtasiye ofis ve matbaa hizmetleri birinci kalitede sunulmaktadır.

Kırtasiye İhtiyacınıza Acil Çözüm

Kocaeli Kırtasiye kırtasiye ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet vermektedir. Kurumumuz sizlere bu konuda da hızlı ve kaliteli hizmeti profesyonelce sunmaktadır. Kopyalama merkezi olarak da kırtasiye dünyası olarak da kurumumuzdan aradığınız her şeye ve kırtasiye ile ilgili her ihtiyaca hızla bir biçimde ulaşabilirsiniz. Bunların dışında Kurumsal Copy firmamız matbaa konusunda da hizmet veren ve bu alanda da broşür, afiş, katalog, cepli dosya, bloknot, dergi, davetiye gibi baskılar yapmaktadır. Aynı zamanda ciltleme konusunda da tişört baskı, şapka, kupa baskı, madalya, plaket, puzzle ciltlenmekte ve baskılanmaktadır. Kısaca kurumumuzda tüm matbaa, kırtasiye ürünleri ve ciltleme, Baskı, dijital baskı, otokopi alanında tüm hizmetler verilmektedir.

Kırtasiye Malzemesinde Kalite Önemi

Kocaeli Kırtasiye olarak kurumumuzda tüm kırtasiye ürünleri kaliteli şekilde sizlere sunulmaktadır. Sıklıkla çocuklarımız ile temas eden ve sürekli olarak ofislerde elimizin altında olan bu ürünler kaliteden ödün vermemelidir. Ofis kırtasiye ürünleri özellikle en az sanat malzemeleri ve okul gereçleri kadar kaliteli olmalıdır. Aynı zamanda paralelinde ilerleyen bir copy center merkezi olarak matbaacılık ve ciltleme baskılama gibi hizmetler de verildiği için hepsinde ilk amaç sadece kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak şeklinde olacaktır. Tüm aşamalarında kullanılan ve imal edilen ürünlerin hepsinde kesinlikle kalite birinci sırada yer almaktadır. Birinci ilkemiz müşteri memnuniyeti olduğu için bu ilke üzerinde tüm satışlarımızı ve imalatlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARAYIN!