Kurtköy Laminasyon / PVC ısı ve basınç yardımı ile lamine kaplama yapan bir firmadır.  Bu konuda öncü bir firma olarak, kaliteyi öncelikli tutuyoruz. Laminasyon alanı pek çok kişinin ihtiyaç duyduğu bir alandır. Kullanım alanları oldukça fazladır.  PVC firması olarak lamine kaplama konusunda sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.  Lamine işlemleri iki farklı şekilde yapılıyor. Soğuk ve sıcak lamine olarak iki çeşide ayrılıyor. Sıcak lamine ısı ile iki ürünün birbirine yapışmasını sağlıyor. Soğuk lamine ise yaptığı basınç ile iki ürünü birbirine birleştiriyor. Pratikte soğuk lamine daha kolay olduğu için daha sık kullanılan bir yöntemdir.

Laminasyon Kullanım Alanları Nelerdir?

Kurtköy Laminasyon PVC lamine konusunda pek çok alana hizmet veriyor. Laminasyon kaplama en sık matbaa, tekstil ve mobilya alanlarında tercih ediliyor. Matbaa alanında kitap, kitap ayracı, kartvizit gibi ürünlerde çok sık kullanılıyor. Ayrıca kağıtlar üzerinde de sık sık laminasyon filmi uygulanır. Bu şekilde başarılı bir kaplama sağlanır. Tekstil alanında ise en çok kemer, çanta, ayakkabı gibi ürünlerde laminasyon kaplama tercih ediliyor. Mobilya alanında ise döşemecilik konusunda laminasyon kaplama sıkça tercih ediliyor. Lamine sayesinde, ürünlerin kırılması ve bozulmasına engel olunur. Ayrıca lamine ürünün dış kısmında oluşacak olan kir, parmak izi gibi durumların oluşmasını engelliyor. Kurumsal Copy firması olarak işimizin bu denli özenli olmasın dikkat ediyoruz.

Laminasyon Makinesi ve İşlevleri

Kurtköy Laminasyon PVC makine konusunda oldukça ideal boyutlarda makine kullanıyor.  Bazı ürünler makineye sığmadığı zaman kaplama yapılması mümkün olmaz. Fakat firmamız bu konuda en iyi makineleri kullandığı için böyle bir sorun oluşmuyor. Copy Center alanında başarılı bir hizmet sunuyoruz.  Lamine konusunda gerek kişisel gerek profesyonel anlamda hizmet almanız mümkündür. Kişisel hizmetlerde nüfus cüzdanı, vesikalık fotoğraf gibi durumlar için lamine ihtiyacı duyabilirsiniz.  Profesyonel anlamda da pek çok kurumsal firmanın başlıca tercihi arasında yer alıyoruz.  Laminasyon kaplama oldukça hassas bir iştir. Çünkü lamine yapılan ürün görünüm olarak daha modern ve pürüzsüz bir şekilde görünür. Bunu sağlamak için de hassas bir işlem yapılır. Bu konuda firma olarak en başarılı ve kusursuz hizmeti sağlıyoruz.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARAYIN!