Tuzla kırtasiye halkımızın tüm ihtiyaçlarını karşılamaya hazırlandı. Bir kırtasiye den beklenilen her şey burada muhakkak bulunabilir. Bir öğrencinin kırtasiye malzemelerinde neye ihtiyacı olduğunu biliyoruz ve tüm öğrenci ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Öğrencilerimizin kullandığı malzemelerin marka temelli olmasına ve sağlıklı ham maddelerle üretilmiş olduğuna son derece dikkat eden bir firmayız.

Kurumsal copy firması olarak sektörde öncü olma yolunda sizlerin sayesinde ilerliyoruz. Bünyemizde ürünlerimizin sağlığa zararlı maddelerden üretilmesi ürünleri barındırıyor ve birçok seçenek sunuyoruz. Seçeneklerimiz ile kısaca bahsedecek olursak okul öncesi malzemeler, kalem, defter, büro malzemeleri adına her şey, temizlik malzemeleri, koruvan el işi ödevlerine yardımcı ekipmanlar ve daha sayamadığımız nice ürün ile halkımıza hizmet sunuyoruz.

Kırtasiye Dünyası

Tuzla kırtasiye kendi kulvarında hedefleri olan bir mağazadır. Kırtasiye sektörü sandığınızdan çok daha fazla ürün tedarik etmek ile görevlidir. Her türlü kırtasiye ihtiyacınızı tek bir mağazada bulundurmak ve sizlere bol seçenek arasında kararsız bırakmak tek hedefimizdir. Mağazamız en iyi copy center mağazası olarak tanınır. Mağazamızda bulunan A dan Z ye tüm ürünler sağlık bakanlığı onaylı evraklarıyla beraber gelmektedir. Bu belgelerimizi girmek isteyen herkese göstermekten asla çekinmiyoruz. Kırtasiye ürünleri satarken sağlığa zararı olmaması gerektiğinin bilincindeyiz. Henüz bizimle tanışmayan herkesi bağımlımız olmaya bekliyoruz.

Ofis ve Okul Araç Gereçleri

Tuzla kırtasiye okul ihtiyaçlarınızı karşıladığı gibi ofis ihtiyaçlarınızda da sizin yanınızdadır. Ofis ihtiyaçlarında akla gelen ilk malzeme A4 kâğıtlarıdır, fotokopi çekerken not tutarken evrak hazırlarken çıktı alırken ve daha birçok sebeple kullanılan ana malzemedir. Kırtasiye dünyası ürünlerinin çeşit çeşit olması herkesin ihtiyaç duyduğu ürünü bulmasına yardımcı oluyor. Kırtasiye malzemeleri arasında sıklıkla tercih ürünler şunlardır;

  • Evrak muhafaza ekipmanları,
  • Zımba ve zımba telleri,
  • Kalem çeşitleri,
  • Defter çeşitleri,
  • El işi malzemeleri
  • Süsleme eşyaları çok tercih edilen ürünlerimizdir. Bu ihtiyaçların kimi okul öğrencilerinin ihtiyaçları için, kimi de ofiskırtasiye malzemeleri içindir. Sizde ofisinizin tüm ihtiyaçlarını firmamızdan giderebilirsiniz. Aynı zamanda ürünlerimizin bu kadar rağbet görmesinin sebebi çeşitliliğinin yanında bir de uygun fiyatlı malzemeler olmasıdır. Asla fahiş fiyatlarla satışa sunuyoruz. Müşterilerimizin çıkarını gözeterek bugünlere geldik. Sizleri de mağazamıza bekliyoruz.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARAYIN!