Gebze Copy Center, Dijital Baskı ve Reklamcılık alanında Kurumsal Copy ailesi olarak 2001 yılında beri birçok alanda hizmet vermekteyiz. İşini severek yapan ekibimiz, işlerimizde daha iyi olmak için kendilerini sürekli geliştirmekte ve bahaneler değil çözümler üretmektedir. Daima programlı ve disiplinli çalışan uzman kadromuzla öncelikli hedefimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru şekilde belirleyip ve bu ihtiyaçlara uygun tanıtım materyalleri geliştirmektir. Renkli çıktı ve siyah beyaz çıktı aynı zamanda da fotokopi alanında hizmet veriyoruz.

Copy Center Nedir?

Son yıllarda adına sıkça rastlanan Copy Center’lar; firmalar için baskı noktasında çözüm ortaklığı yapmaktadır. Bu şekilde düşük hacimli baskılarda en son teknolojiyi takip ederek gelişmiş makine parkuru ile oldukça fazla çeşitli ürünlerle hizmet vermektedir. Ciltleme, baskı ve fotokopi ihtiyaçlarına yönelik hizmet verir. Genel anlamda sayısal sanat ya da dijital sanat demek; üretim aşamasında bilgisayarların rol aldığı, fiziksel olmayan nesnelerin üretilmesiyle ortaya çıkan sanat biçimidir ve firmamız da bu sanatı kullanmaktadır.

Dijital baskı ve fotokopi alanında firmamız faaliyet gösteren, öncü firmalardan biridir. Sayısal sanatı ya da dijital sanatı en iyi şekilde yapan firmalardan biriyiz. Copy Center terimi dilimizde kopya merkezi anlamına gelmektedir ve gün geçtikçe hayatımızın neredeyse her alanında karşımıza çıkmaktadır. Bu kopyalama yöntemi sayesinde Gebze copy center olarak artık işlerimizi daha kolay halledebilmekteyiz. Poster baskı ve tüm baskı istekleri copy center aracılığı ile karşılanmaktadır.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Reklam ve kaliteli baskı yapmak gerçekten ciddi bir iştir. Önemli olan nokta copy center işlemleri için kullanılan tüm malzemelerin kaliteli olanlarının tercih edilmesi gerekir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, kullanılan cihazların en son teknolojide olmasını sağlıyor ve bir copy center firması olarak bu sektörde adımızı her yere büyük harflerle kazımayı hedefliyoruz. Bu alanda geniş bir hizmet yelpazesinde hizmet vermekteyiz. Özellikle büyük firmaların dışında öğrenciler tarafından da oldukça rağbet gören firmamız; renkli çıktı, siyah beyaz çıktı hizmetlerinin yanı sıra renkli fotokopi ve siyah beyaz fotokopi hizmetleri de vermektedir.

Bunun dışında poster baskı ve dijital baskı konusunda en son üretim teknolojik aletlerle çalışıyor; ciltleme ve ozalit baskı çözümleri konusunda uzman kadromuzla memnuniyet garantisi ile hizmet veriyoruz. Sizler için ürettiğimiz malzemeleri kullandığınız taktirde daha çok kitleye ve daha çok kişiye ulaşmanızda sizlere yardımcı oluyoruz. Firmamıza istediğinizde ulaşabilir, başta siyah beyaz fotokopi olmak üzere tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilir ve kopyalama hakkında tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARAYIN!